Agencja promocyjna – usługi w służbie biznesowi!

Marketing treści

Planujemy, organizujemy i wdrażamy skuteczne kampanie content marketingu na zlecenie klientów niezależnie od branży, w jakiej działają. Opracowujemy kompleksowe strategie dostosowane do specyfiki biznesu, które pozwalają na dotarcie z przekazem do szerokiej grupy odbiorców i wzbudzają zainteresowanie ofertą. Działamy efektywnie i kompleksowo – przejmujemy na siebie wszystkie obowiązki związane z promocją za pomocą treści. Pomogliśmy już w ten sposób setkom klientów i mamy nadzieję, że dołączysz do tego szerokiego grona. Sprawdź już teraz, co to jest marketing treści i zleć jego realizację specjalistom z branży!

content marketing

Content marketing – co to jest i jakie daje korzyści

Odpowiedź na zasadnicze pytanie, co to jest content marketing, brzmi: to posługiwanie się treścią w celach promocyjnych. Przybiera ona różne formy – nie tylko pisanych tekstów, ale również materiałów wideo, prezentacji multimedialnych, podcastów czy e-booków. W ten sposób można z powodzeniem dotrzeć do odbiorców z interesującym i wartościowym dla nich przekazem, który ma szansę ich zaciekawić. To zasadnicza różnica, która sprawia, że zastosowanie tego rozwiązania przynosi często lepsze jakościowo efekty przy mniejszych nakładach finansowych niż standardowe formaty reklamowe.

Promocja za pomocą treści to długofalowa inwestycja, która zapewnia wymierne, wielowymiarowe korzyści. Dotarcie do potencjalnych klientów z ciekawymi materiałami, np. poradnikowymi, informacyjnymi czy rozrywkowymi, przekłada się na ich zaufanie i kreuje pożądany, pozytywny wizerunek, Content marketing to szansa na pozyskanie zainteresowania klientów i utwierdzenie ich w przekonaniu, że mają do czynienia z profesjonalnym partnerem w danej dziedzinie, co wprost wpływa na większe zyski. Jeżeli chcesz je osiągnąć, rozpocznij współpracę i powierz nam kompleksowe prowadzenie promocji z wykorzystaniem atrakcyjnych, skutecznych treści!

Kompleksowe wsparcie w content marketingu

Teraz wiesz już dokładnie, co to jest content marketing, ale dlaczego coraz więcej przedsiębiorstw inwestuje w niego? Ma bowiem bardzo korzystny wpływ na pozycjonowanie. Atrakcyjna, wartościowa dla użytkownika i prawidłowo zoptymalizowana pod kątem SEO treść, a tylko taką dostarczamy, pomaga witrynie w uzyskaniu wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania. Google i inne wyszukiwarki „lubią” publikowane regularnie, długie i niosące określoną wartość dla użytkowania treści – to kolejny z wielu powodów, dla którego opłaca się inwestować w taką formę promocji.

W ramach usługi najpierw zajmujemy się opracowaniem strategii komunikacyjnej zgodnej z Twoim biznesem i wyborem form oraz platform treści, które odpowiadają jego potrzebom. Zarysowujemy długofalowe i krótkookresowe plany działania, a następnie wprowadzamy je w życie. Przechodzi do tworzenia i publikacji materiałów w odpowiednio dobranych miejscach, po czym je promujemy, równolegle dostarczając kolejne, nowe treści. Na bieżąco monitorujemy efekty prowadzonych działań i cały czas je optymalizujemy, żeby jak najefektywniej wykorzystać możliwości, jakie daje content marketing. Zachęcamy do współpracy małe, średnie i duże firmy, a także instytucje, organizacji i osoby prywatne!

Źródła:
- https://www.grupa-tense.pl/marketing-tresci/
- https://www.grupa-tense.pl/blog/pisanie-tekstow-seo-praktyczny-poradnik/

content marketing