Agencja promocyjna – usługi w służbie biznesowi!

Audyt stron WWW

Chcesz mieć pewność, że Twoja strona WWW jest skonstruowana w prawidłowy sposób, który sprawia, że jest przyjazna wyszukiwarka, zwiększając tym samym jej widoczność w Sieci? W takim razie powierz nam audyt pozycjonowania – dzięki niemu poznasz słabe i mocne aspekty swojej witryny i wprowadzisz zmiany zapewniającej jej wysoką skuteczność pod względem SEO. To pierwszy krok do efektywnej obecności w Internecie, która przekłada się na wymierne zyski. Sprawdź, jak działamy i co mamy Ci do zaproponowania w ramach usługi!

audyt seo

Audyt SEO – pierwszy krok na drodze do skutecznego pozycjonowania

Posiadanie strony internetowej to obecnie nie wybór, lecz bardzo często konieczność dla wielu firm z bardzo różnorodnych branż. Jeszcze przed podjęciem działań marketingowych w Internecie zleć nam audyt SEO, który daje pewność, że Twoja witryna WWW spełnia współczesne standardy i jest dostosowana zarówno do wymagań wyszukiwarek internetowych, jak i potrzeb użytkowników.

W ramach usługi sprawdzamy witrynę z uwzględnieniem kryteriów obejmujących design, optymalizację pod kątem SEO, szybkość działania i poprawność struktury oraz budowy. Dopiero tak zaprojektowana strona jest w stu procentach przygotowana do pozycjonowania, a czynności podejmowane w tym zakresie zapewniają dużo lepszą skuteczność. To wszystkie jest możliwe właśnie dzięki audytowi, który pozwala na wyłapanie wszelkich nieprawidłowości w konstrukcji witryny i wprowadzenie zmian korzystni

Co obejmuje audyt pozycjonowania

Współpraca obejmuje dokładną analizę strony, a następnie przedstawienie raportu z prac. Dostępne w nim informacje wskazują na istniejące nieprawidłowości i sposoby ich usunięcia poprzez zastosowanie lepszych rozwiązania, w związku z czym wystarczy je wdrożyć, żeby uzyskać pożądane rezultaty i zoptymalizować witrynę. Raport ma czytelną formę, zawiera wiele elementów graficznych i logiczny podział zebranych danych wraz z rekomendacjami.

Oferowany przez nasz zespół audyt SEO związany z pozycjonowaniem obejmuje zarówno budowę wewnętrzną, jak i otoczenie zewnętrzne strony. W tym zakresie m.in. analizujemy jej aktualne i historyczne pozycje na określone słowa kluczowe, weryfikujemy indeksację, tworzymy profil linków przychodzących i sprawdzamy informacje w narzędziach Google. Dzięki temu uzyskujemy całościową wiedzę na temat sytuacji witryny w wynikach wyszukiwania, co daje cenne informacje o jej słabych i mocnych stronach, a co za tym idzie – pozwala na wprowadzenie korzystnych, rekomendowanych przez nasz zespół zmian.

Dysponujemy narzędziami, które umożliwiają precyzyjną i sprawną analizę strony pod każdym istotnym względem z punktu widzenia poprawy jej widoczności w Google. Audyt SEO przeprowadzają wyłącznie doświadczeni i odpowiednio wykwalifikowani analitycy, a wszystkie zlecenia mają indywidualnych, osobnych opiekunów, co gwarantuje najwyższą jakość obsługi. Jesteśmy elastyczni i na każdym etapie współpracy pozostajemy do dyspozycji - odpowiadamy na wszelkie pytania dotyczące usługi. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zlecenia nam audytu pozycjonowania!

Źródła:
- https://www.grupa-tense.pl/audyt-seo/
- https://www.grupa-tense.pl/blog/co-to-jest-adres-url-i-jaki-powinien-byc/

audyt stron www